
Women's Casual Alloy And Microfiber Belt Oval Quartz Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror Pin Buckle And Spiral Crown
Women's Casual Alloy And Microfiber Belt Oval Quartz Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror Pin Buckle And Spiral Crown
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Microfiber Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 31g |
Original: $20.14
-65%$20.14
$7.05More Images












Women's Casual Alloy And Microfiber Belt Oval Quartz Watch With Mineral Reinforced Glass Mirror Pin Buckle And Spiral Crown
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Microfiber Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 31g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Microfiber Belt |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 31g |























