
Women's Casual Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Quartz Watch With Transparent Bottom
Women's Casual Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Quartz Watch With Transparent Bottom
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 30g |
Original: $2.41
-65%$2.41
$0.84More Images










Women's Casual Alloy Case Imitation Leather Strap Round Dial Quartz Watch With Transparent Bottom
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Quartz Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Weight | 30g |























