
Women's Casual Alloy Digital Quartz Watch With Round Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof For The Elderly
Women's Casual Alloy Digital Quartz Watch With Round Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof For The Elderly
| Buckle Material | Alloy Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $6.11
-65%$6.11
$2.14More Images











Women's Casual Alloy Digital Quartz Watch With Round Dial And Mineral Reinforced Glass Mirror Waterproof For The Elderly
| Buckle Material | Alloy Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 29Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |























