
Women's Casual Fashion Electronic Watch Plastic Case Pu Strap Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images














Women's Casual Fashion Electronic Watch Plastic Case Pu Strap Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Plastic |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Pu |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |























