
Women's Casual Quartz Watch With Alloy Case Bamboo Strap And Rectangle Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Bamboo Belt |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 49g |
Original: $6.13
-65%$6.13
$2.15More Images





Women's Casual Quartz Watch With Alloy Case Bamboo Strap And Rectangle Dial
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Bamboo Belt |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 49g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Rectangle |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Bamboo Belt |
| Style | Casual |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 49g |























