
Women's Casual Square Dial Quartz Watch With Alloy Band And Rhinestones
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 77g |
Original: $17.68
-65%$17.68
$6.19More Images




Women's Casual Square Dial Quartz Watch With Alloy Band And Rhinestones
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 77g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 77g |























