
Women's Casual Square Steel Band Watch With Emerald Rhinestone Snake Eye Design Zinc Alloy Case And Alloy Strap
Women's Casual Square Steel Band Watch With Emerald Rhinestone Snake Eye Design Zinc Alloy Case And Alloy Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 150g |
Original: $8.05
-65%$8.05
$2.82More Images





Women's Casual Square Steel Band Watch With Emerald Rhinestone Snake Eye Design Zinc Alloy Case And Alloy Strap
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Concealed Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Shape Of The Dial | Round |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Casual |
| Weight | 150g |























