
Women's Copper 925 Silver Needle Real Gold Plated Geometric Earrings With Zircon And Pearl
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 6g |
Original: $1.41
-65%$1.41
$0.49More Images








Women's Copper 925 Silver Needle Real Gold Plated Geometric Earrings With Zircon And Pearl
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Real Gold Plating |
| Weight | 6g |























