
Women's Copper Bracelet With Square Diamond Color Zircon And Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images




Women's Copper Bracelet With Square Diamond Color Zircon And Geometric Design
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Size | 6. |
| Style | High Sense,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























