
Women's Copper Flower Shape Minimalist Geometric Zircon Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images




Women's Copper Flower Shape Minimalist Geometric Zircon Ring Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Minimalist,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























