
Women's Copper Geometric Drop Shape Zirconia Jewelry Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Minimalist |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images



Women's Copper Geometric Drop Shape Zirconia Jewelry Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Minimalist |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Elegant,Minimalist |
| Weight | 5g |























