
Women's Copper Geometric Fivepointed Star Moon Micropaved Zircon Earrings Set
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Original: $7.13
-65%$7.13
$2.50More Images





Women's Copper Geometric Fivepointed Star Moon Micropaved Zircon Earrings Set
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Ear Buckle,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Star,Geometry |
| Style | Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 8g |























