
Women's Copper Koi Pendant Long Necklace Electroplated O Chain Animal Zodiac Style Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 6g |
Original: $1.54
-65%$1.54
$0.54More Images






Women's Copper Koi Pendant Long Necklace Electroplated O Chain Animal Zodiac Style Jewelry
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 6g |























