
Women's Copper Ring Set With Geometric Style And Zircon Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
Original: $2.48
-65%$2.48
$0.87More Images







Women's Copper Ring Set With Geometric Style And Zircon Inlay
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Mosaic Material | Zircon |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 8g |























