
Women's Daisy Pearl Rotating Ring Copper Geometric Electroplating Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images










Women's Daisy Pearl Rotating Ring Copper Geometric Electroplating Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | Opening Adjustable |
| Style | Pastoral Style,Plants And Flowers |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 20g |























