
Women's Doublelayer Stacked Artificial Crystal Necklace With Geometric Styling And Electroplating Treatment And Ball Chain
Women's Doublelayer Stacked Artificial Crystal Necklace With Geometric Styling And Electroplating Treatment And Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Cross Border Crystal Necklace | Crystal Necklace Women's Summer High-Grade Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $1.69
-65%$1.69
$0.59More Images





Women's Doublelayer Stacked Artificial Crystal Necklace With Geometric Styling And Electroplating Treatment And Ball Chain
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Cross Border Crystal Necklace | Crystal Necklace Women's Summer High-Grade Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Cross Border Crystal Necklace | Crystal Necklace Women's Summer High-Grade Clavicle Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Artificial Crystal |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Artificial Crystal |
| Style | Small Fresh,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























