
Women's Fashion Alloy Rhinestone Necklace With Animal Zodiac Heart Shape Flower Pendant Set With Diamonds
Women's Fashion Alloy Rhinestone Necklace With Animal Zodiac Heart Shape Flower Pendant Set With Diamonds
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 70g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images




Women's Fashion Alloy Rhinestone Necklace With Animal Zodiac Heart Shape Flower Pendant Set With Diamonds
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 70g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Rhinestone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Flower,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 70g |























