
Women's Fashion Copper Earrings With Microinlaid Zircon Butterfly And Flower Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
More Images



Women's Fashion Copper Earrings With Microinlaid Zircon Butterfly And Flower Pattern
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Flower,Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























