
Women's Fashion Light Luxury Watch With Copper Band Set With Crystal Zirconium Zinc Alloy Case Round Motherofpearl Dial And Spiral Crown
Women's Fashion Light Luxury Watch With Copper Band Set With Crystal Zirconium Zinc Alloy Case Round Motherofpearl Dial And Spiral Crown
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Copper |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Copper Band Set With Crystal Zirconium |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 22g |
Original: $27.31
-65%$27.31
$9.56More Images




Women's Fashion Light Luxury Watch With Copper Band Set With Crystal Zirconium Zinc Alloy Case Round Motherofpearl Dial And Spiral Crown
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Copper |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Copper Band Set With Crystal Zirconium |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 22g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Copper |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Copper Band Set With Crystal Zirconium |
| Style | Fashion |
| Waterproof | Can |
| Weight | 22g |























