Women's Fashion Simple Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Silicone Strap Round Dial Mechanical Watch With Rhinestones And Waterproof Function
Women's Fashion Simple Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Silicone Strap Round Dial Mechanical Watch With Rhinestones And Waterproof Function
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |
Original: $86.60
-65%$86.60
$30.31More Images
Women's Fashion Simple Alloy Case Mineral Reinforced Glass Mirror Silicone Strap Round Dial Mechanical Watch With Rhinestones And Waterproof Function
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 80g |























