
Women's Fashion Wine Barrel Shape Alloy Watch With Bamboo Band
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Wine Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 30g |
Original: $5.20
-65%$5.20
$1.82More Images







Women's Fashion Wine Barrel Shape Alloy Watch With Bamboo Band
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Wine Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Alloy |
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Wine Barrel Shape |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Plain Glass Mirror |
| Printed With Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 30g |























