
Women's Geometric Wood Handmade Dried Fruit Pendant Clavicle Chain Necklace Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Wood |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
More Images






Women's Geometric Wood Handmade Dried Fruit Pendant Clavicle Chain Necklace Accessories
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Wood |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Wood |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Wood |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 7g |























