
Women's Handmade Bracelets With Polymer Clay Ccb And Acrylic Geometric And Letter Pattern Sports Style
Women's Handmade Bracelets With Polymer Clay Ccb And Acrylic Geometric And Letter Pattern Sports Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Polymer Clay+Ccb+Acrylic |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Sports Style |
| Weight | 29g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images





Women's Handmade Bracelets With Polymer Clay Ccb And Acrylic Geometric And Letter Pattern Sports Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Polymer Clay+Ccb+Acrylic |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Sports Style |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Polymer Clay+Ccb+Acrylic |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Pattern | Geometric Type,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Sports Style |
| Weight | 29g |























