
Women's Handmade Metal Conch Fan Shell Beaded Bracelet With Star Animal Zodiac Geometric Patterns And Little Fresh Style
Women's Handmade Metal Conch Fan Shell Beaded Bracelet With Star Animal Zodiac Geometric Patterns And Little Fresh Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Little Fresh,Minimalist |
| Weight | 17g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images






Women's Handmade Metal Conch Fan Shell Beaded Bracelet With Star Animal Zodiac Geometric Patterns And Little Fresh Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Little Fresh,Minimalist |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fresh And Sweet,Travel Souvenir |
| Pattern | Star,Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Little Fresh,Minimalist |
| Weight | 17g |























