🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Women's Imitation Turquoise Ring Necklace Bohemian Style Clavicle Chain Alloy Pendant Geometric Pattern Electroplating
Women's Imitation Turquoise Ring Necklace Bohemian Style Clavicle Chain Alloy Pendant Geometric Pattern Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
$0.46
Original: $1.31
-65%Women's Imitation Turquoise Ring Necklace Bohemian Style Clavicle Chain Alloy Pendant Geometric Pattern Electroplating—
$1.31
$0.46More Images





Women's Imitation Turquoise Ring Necklace Bohemian Style Clavicle Chain Alloy Pendant Geometric Pattern Electroplating
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Plants Flowers |
| Weight | 10g |























