
Women's Jewelry Copper Necklace With Animal Zodiac Mixed Gemstone Setting Electroplated Pendant
Women's Jewelry Copper Necklace With Animal Zodiac Mixed Gemstone Setting Electroplated Pendant
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 8g |
Original: $1.85
-65%$1.85
$0.65More Images






Women's Jewelry Copper Necklace With Animal Zodiac Mixed Gemstone Setting Electroplated Pendant
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Setting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Simple,Animal |
| Weight | 8g |























