
Women's Jewelry Copper Pendant Necklace With Angel Wings Animal Zodiac Pattern 18K Gold Plated Light Luxury Style
Women's Jewelry Copper Pendant Necklace With Angel Wings Animal Zodiac Pattern 18K Gold Plated Light Luxury Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images








Women's Jewelry Copper Pendant Necklace With Angel Wings Animal Zodiac Pattern 18K Gold Plated Light Luxury Style
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























