
Women's Jewelry Copper Square Ring With Microinlaid Zircon And Sapphire Blue Diamond Natural Geometric Style
Women's Jewelry Copper Square Ring With Microinlaid Zircon And Sapphire Blue Diamond Natural Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 5. |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $1.56
-65%$1.56
$0.55More Images







Women's Jewelry Copper Square Ring With Microinlaid Zircon And Sapphire Blue Diamond Natural Geometric Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 5. |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 5. |
| Style | Natural,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























