
Women's Jewelry Set Ferris Wheel Retro Spliced Agate Shell Beads Titanium Steel Plated Stainless Steel Necklace Bracelet Earrings
Women's Jewelry Set Ferris Wheel Retro Spliced Agate Shell Beads Titanium Steel Plated Stainless Steel Necklace Bracelet Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $2.97
-65%$2.97
$1.04More Images






Women's Jewelry Set Ferris Wheel Retro Spliced Agate Shell Beads Titanium Steel Plated Stainless Steel Necklace Bracelet Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























