
Women's Jewelry Set With Snake Bone Chain Rhinestone Pendant Love Water Drops Bell Pattern Inlaid Zircon
Women's Jewelry Set With Snake Bone Chain Rhinestone Pendant Love Water Drops Bell Pattern Inlaid Zircon
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $2.55
-65%$2.55
$0.89More Images









Women's Jewelry Set With Snake Bone Chain Rhinestone Pendant Love Water Drops Bell Pattern Inlaid Zircon
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Love,Water Drops,Bell |
| Pendant Material | Rhinestone |
| Style | Simple |
| Suit Combination | Earrings + Necklace |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























