
Women's Jewelry Sets Alloy Geometric Electroplating Bone Chain Mixed Gem Inlay Earrings Necklace Ring
Women's Jewelry Sets Alloy Geometric Electroplating Bone Chain Mixed Gem Inlay Earrings Necklace Ring
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images




Women's Jewelry Sets Alloy Geometric Electroplating Bone Chain Mixed Gem Inlay Earrings Necklace Ring
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Mixed Gem Inlay |
| Style | Women's |
| Suit Combination | Earrings Jewelry Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























