
Women's Leisure Fashion Watch With Roman Sun Wheel Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Genuine Leather Strap Rose Gold Clasp And Round Shape
Women's Leisure Fashion Watch With Roman Sun Wheel Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Genuine Leather Strap Rose Gold Clasp And Round Shape
| Clasp Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |
Original: $2.21
-65%$2.21
$0.77More Images












Women's Leisure Fashion Watch With Roman Sun Wheel Dial Mineral Strengthened Glass Mirror Genuine Leather Strap Rose Gold Clasp And Round Shape
| Clasp Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Clasp Style | Pin Buckle |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 33Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Rose Gold |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 16g |























