
Women's Light Luxury Animal Zodiac Mixed Gemstone Inlay Copper O Chain Necklace With Electroplating
Women's Light Luxury Animal Zodiac Mixed Gemstone Inlay Copper O Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Cartoon,Character |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.67
-65%$1.67
$0.58More Images










Women's Light Luxury Animal Zodiac Mixed Gemstone Inlay Copper O Chain Necklace With Electroplating
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Cartoon,Character |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Mixed Gemstone Inlay |
| Style | Light Luxury Style,Cartoon,Character |
| Styling | Animal,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























