
Women's Light Luxury Copper Electroplated Bow Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images





Women's Light Luxury Copper Electroplated Bow Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Size | 6. |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Bow |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 2g |























