
Women's Light Luxury Geometric Copper Inlaid Zircon Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Original: $1.96
-65%$1.96
$0.69More Images



Women's Light Luxury Geometric Copper Inlaid Zircon Ring
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 5g |























