
Women's Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Colored Gemstone Earrings Set With Natural Topaz Garnet Amethyst Citrine
Women's Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Colored Gemstone Earrings Set With Natural Topaz Garnet Amethyst Citrine
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $20.29
-65%$20.29
$7.10More Images






Women's Light Luxury Geometric S925 Sterling Silver Colored Gemstone Earrings Set With Natural Topaz Garnet Amethyst Citrine
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Crystal |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |























