
Women's Light Luxury Quartz Wristwatch Zinc Alloy Case Oval Dial Medieval Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 33Mm Height 26Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 45g |
Original: $23.21
-65%$23.21
$8.12More Images








Women's Light Luxury Quartz Wristwatch Zinc Alloy Case Oval Dial Medieval Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 33Mm Height 26Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 45g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | Width 33Mm Height 26Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 45g |























