
Women's Little Fresh Style Round Dial Zinc Alloy Case Alloy Strap Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Size | One Size Fits All |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Little Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 33g |
Original: $2.69
-65%$2.69
$0.94More Images






Women's Little Fresh Style Round Dial Zinc Alloy Case Alloy Strap Watch
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Size | One Size Fits All |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Little Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 25Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Size | One Size Fits All |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Little Fresh |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 33g |























