
Women's Luxury Snakeshaped Alloy Bracelet Set Fashion Square Dial Jewelry Buckle Rose Gold Buckle
Women's Luxury Snakeshaped Alloy Bracelet Set Fashion Square Dial Jewelry Buckle Rose Gold Buckle
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 50g |
More Images




Women's Luxury Snakeshaped Alloy Bracelet Set Fashion Square Dial Jewelry Buckle Rose Gold Buckle
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Rose Gold |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Weight | 50g |























