
Women's Metal Alloy Geometric Diamond Set Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 64g |
More Images




Women's Metal Alloy Geometric Diamond Set Clavicle Necklace
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 64g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Metal |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 64g |























