
Women's Metal Belt Oval Retro Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28*35Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Lady |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 25g |
Original: $5.66
-65%$5.66
$1.98More Images






Women's Metal Belt Oval Retro Quartz Watch
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28*35Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Lady |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28*35Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Lady |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Belt |
| Style | Medieval Style |
| Weight | 25g |























