
Women's Metal Bracelet Quartz Watch With Oval Dial And Leisure Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 18.5Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Copper |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 65g |
Original: $3.61
-65%$3.61
$1.26More Images




Women's Metal Bracelet Quartz Watch With Oval Dial And Leisure Style
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 18.5Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Copper |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 65g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 18.5Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Copper |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Metal |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 65g |























