
Women's Metal Case Genuine Leather Strap Oval Quartz Watch With Simple Temperament And Light Luxury Design
Women's Metal Case Genuine Leather Strap Oval Quartz Watch With Simple Temperament And Light Luxury Design
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Original: $14.89
-65%$14.89
$5.21More Images







Women's Metal Case Genuine Leather Strap Oval Quartz Watch With Simple Temperament And Light Luxury Design
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Genuine Leather |
| Style | Fashionable |
| Weight | 30g |























