
Women's Metal Meshbelt Leisure Style Round Dial Quartz Wrist Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 60g |
Original: $14.30
-65%$14.30
$5.00More Images




Women's Metal Meshbelt Leisure Style Round Dial Quartz Wrist Watch
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Horseshoe Buckle |
| Crown Type | Crown Shoulder,Bridge |
| Dial Diameter | 32Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Plexiglass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 60g |























