
Women's Minimalist Titanium Steel Necklace With Cat's Eye And Fourleaf Clover Real Gold Plated And Enhanced Color Retention
Women's Minimalist Titanium Steel Necklace With Cat's Eye And Fourleaf Clover Real Gold Plated And Enhanced Color Retention
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 6g |
Original: $1.50
-65%$1.50
$0.52More Images
















Women's Minimalist Titanium Steel Necklace With Cat's Eye And Fourleaf Clover Real Gold Plated And Enhanced Color Retention
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Treatment Process | Real Gold Plating + Enhanced Color Retention |
| Weight | 6g |























