
Women's Moissanite Flower Earrings S925 Sterling Silver Set With Diamonds Fashion Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $20.07
-65%$20.07
$7.02More Images




Women's Moissanite Flower Earrings S925 Sterling Silver Set With Diamonds Fashion Style
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Moissanite |
| Non Allergenic Protection | Rhodium,Platinum |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Precious Metal Material | S925 Sterling Silver |
| Processing Technology | Set With Diamonds |
| Shape | Flower |
| Style | Fashion Ol,Plants Flowers |
| Weight | 15g |























