
Women's Multilayer Retro Necklace With Imitation Pearls Alloy Heart And Fish Pendant Handmade In Geometric Animal Zodiac Style
Women's Multilayer Retro Necklace With Imitation Pearls Alloy Heart And Fish Pendant Handmade In Geometric Animal Zodiac Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 71g |
Original: $3.91
-65%$3.91
$1.37More Images




Women's Multilayer Retro Necklace With Imitation Pearls Alloy Heart And Fish Pendant Handmade In Geometric Animal Zodiac Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 71g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Imitation Pearls |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Pendant Material | Alloy |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 71g |























