
Women's Natural Aquamarine Stud Earrings S925 Sterling Silver Geometric Style Set With Gemstones
Women's Natural Aquamarine Stud Earrings S925 Sterling Silver Geometric Style Set With Gemstones
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Original: $24.08
-65%$24.08
$8.43More Images




Women's Natural Aquamarine Stud Earrings S925 Sterling Silver Geometric Style Set With Gemstones
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gem |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Set With Gemstones |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 50g |























