
Women's Natural Pearl Stud Earrings S925 Sterling Silver Geometric Inlaid With Pearls
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Processing Technique | Inlaid With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 50g |
More Images




Women's Natural Pearl Stud Earrings S925 Sterling Silver Geometric Inlaid With Pearls
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Processing Technique | Inlaid With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Pearl |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pearl Diameter | 5Mm(Inclusive)-6Mm(Inclusive) |
| Processing Technique | Inlaid With Pearls |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 50g |























