
Women's Oval Alloy Case Titanium Alloy Strap Quartz Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26?Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Titanium Alloy |
| Style | Fashionable,Stylish |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 38g |
Original: $4.78
-65%$4.78
$1.67More Images









Women's Oval Alloy Case Titanium Alloy Strap Quartz Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26?Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Titanium Alloy |
| Style | Fashionable,Stylish |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 38g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 26?Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Titanium Alloy |
| Style | Fashionable,Stylish |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 38g |























